Відгуки про компанію AutoPlastik
- Владислав М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Відправляли довго... Емблема приїхала якась брудна... Інші деталі в гарному стані.
- Дмитро У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Фото і опис товару не збігаються. На фото і в описі вказується один колір (фото 1), а я отримав інший (фото 2).
- Богдан Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Кузьменко А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вадим К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрей В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Авто мелочи .Хорошо Спасибо .
- Сергій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вячеслав К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер рекомендую